Gimnastičarka Yana Kudryavtseva: biografija, postignuća, nagrade i zabavne činjenice

Umjetnička gimnastika - sport u kojem natjecatelji započinju karijeru u mladoj dobi i završiti, jedva nadmašuje dvadeset godina u inozemstvu. Trauma, teški stres rade svoj posao. U lice djevojke poput Yana Kudryavtseva, ritmička gimnastika je izgubio jednog od najboljih sportaša u posljednjih nekoliko godina.

Zbog nogu ozljede ozbiljne djevojke završio sa sportom, samo je navršio devetnaest godina. Međutim, za kratko vrijeme da je sijala, Yana Kudryavtseva je postao višestruki svjetski i europski prvak, pobjednik na Olimpijskim igrama, te je ostao u sjećanju ljubitelja sportova kao jedan od najelegantnijih gimnastičara.

Iz bazena za teretane

Glavna junakinja priče - Moskovljanin, rođen u rujnu 1997. godine. Vrlo često djeca poznatih sportaša ponoviti sudbinu roditelja i posvetiti svoje živote da ga sport. Nije pobjegao ovu sudbinu i Yana Kudryavtseva. Vježbanje, međutim, nije odmah postao angažiran na budućem prvaku.

Kći poznatog plivača Victora Kudryavtsev, ona je u početku bavi kupanje u ukupnom razvoju grupe.

Međutim, u četiri godine, djevojka se daje jednom dijelu ritmičke gimnastike. Jana otac, kao bivši sportaš, nije znao što ludo opterećenje čekaju svoju kćer u sportu, te je prvotno protivi se ozbiljno počeo slijediti slučaj. Međutim, treneri su bili u mogućnosti da ga uvjeri da je Ian ima veliku budućnost, i on je pristao. Trenerskog osoblja legendarnog Irina Viner-Usmanova uzeo još supertalantlivuyu sportaš pod svoje okrilje.

Junior postići

U dobi od 11 godina, Jan Kudryavtsev, težina i rast koji je uvijek bio blizu idealnom za ritmičku gimnastiku (na vrhuncu karijere s rastom od 170 cm sportaša težine 47-48 kg), počeo je djelovati u juniorskoj natjecanjima. Od samog početka, ona je učio sve svoje pobjede. Ona ima zlatne medalje na natjecanjima u Dmitrovu, Samara i Kazan.

Od 2011. godine, Jan Kudryavtsev počeo predstavljaju zastavu Rusije u inozemstvu. U toj godini, paralelno s natjecanja senorok na Svjetskom kupu, koji je održan natjecanja među juniore.

Razgovor s Averin sestara, žena je osvojila ekipno. Ova nagrada je Ian dodao individualno zlato u vježbi s obruč i klubovima.

U 2012. godini, sportaš sudjelovao u juniorskom Europskom prvenstvu. Opet, pobjeda u konkurenciji timova, au privjesak - zlato u kuglastim vježbe. Također, na račun Yana Kudryavtseva - Junior Svjetskom kupu, osvojio je u Pesaru.

Najmlađe Prima gimnastika

Odrasli sportaš karijeru počinje 2013. godine. U jednom trenutku na Grand Prix, koji je održan u Moskvi, Yana Kudryavtseva osvojio trčanje-okolo, vježbe s loptom i klubovima. Ove nagrade dodaje broncu za obruč.

U istoj godini Ivan postavio novi uspjeh u sportskoj gimnastici, postavši najmlađi sportaš ikada pobijediti na tim turnirima. To se dogodilo kada je gimnastičar osvojio turnir, koji je održan u Sofiji. Yana Kudryavtseva postao prvi u svi-okolo, premlaćivanja i ljubavnice turnira Silvia Miteva, a njegov momčadski kolega Margarita Mamun. Također je izvađen pobjedu u vježbe s obruč i klubovima, ali i - za brončanu vrpcom.

ispred Aline Kabaeva

Prvo svjetsko prvenstvo je najviše pravi test za Yana Kudryavtseva. Tijekom govora na vrpcu stalno prekida glazbe, što bi moglo dovesti mladog sportaša iz rutina. Međutim, to nije spriječilo Yana pokazati najbolji rezultat i osvojiti zlatnu medalju. Osim toga, prvo mjesto ona je u vježbi s klubovima i zlatnih medalja dodao srebro na loptu i obruč.

Najvažniji događaj dogodio se u all-around finalu. Yana Kudryavtseva, koja nije ni okrenuo šesnaest, pobijediti sve iskusne djevojke i postati apsolutni prvak svijeta. Dakle, to je nadmašio legendarnog Alina Kabajeva, postaje najmlađi svjetski prvak u sve oko sebe.

Sljedeća Yana Kudryavtseva sezone početak nije previše glatka. Umjesto pobjede, a svi su koristili, nakon čega slijedi srebrne i brončane medalje na prvom Svjetskom kupu. Međutim, prema Irina Viner, ona i dalje ostao jedan od vođa tima, zajedno sa Margarita Mamun. Do sredine sezone razvela ozbiljno i opet počeo da se nagrade, jednu za drugom.

Svjetsko prvenstvo u Turskoj postala svijetla finale ove godine, kada je John je osvojila čak pet zlatnih medalja, uključujući i sve oko sebe, ponoviti prošlogodišnji trijumf. Na istom turniru gimnastičar osvojio posebnu nagradu kao većini elegantan sportaša.

Olimpijski sezone

Krajem 15. godine Jan Kudryavtseva ozbiljno ozlijedio nogu, te je obnovljena za dugo vremena. Zbog toga, postupno ušao u olimpijsku sezonu, ograničavajući svoje sudjelovanje u predstavama. Ipak, i ove godine ona uzima zlatnu medalju na početku Svjetskog prvenstva u Taškent, Kazan, Sofija. Od 2013. godine pri prvom retku rejting najjačih gimnastičara nepromjenjivo Yana Kudryavtseva. Olimpijada 2016 konačno je zapečatio titulu najjačeg, „umjetniku” svake četiri godine.

Međutim, kako je u 2000. godini u slučaju Alina Kabajeva u Sydneyu, tu intervenira fatalnu nesreću. Baš kao Kabaeva 2000. Kudryavtsev se smatra glavni favorit u natjecanju. Međutim, na kraju vježbi s klubovima priznaje gubitak objekta.

Ova greška koštati prvo mjesto. Kudryavtseva odlazi Rio sa samo srebrnom medaljom.

Dovršetak kratkog ali briljantnu karijeru,

Na jednom od turnira u 15. godini Jan pretrpio ozbiljnu ozljedu stopala. S ove ozljede, ona je otišla na Svjetsko prvenstvo u Stuttgartu, gdje je, kroz bol, osvojila čak pet zlatnu medalju. Tek na kraju natjecanja, ona je apelovao na kliniku, gdje joj je lom jedne od kostiju stopala dijagnosticiran.

Oporavak Jan Kudryavtsev moći nastupiti na Olimpijskim igrama, što je u stanju pobijediti srebrne medalje.

Nakon toga, liječnici su otkrili da takva nesreća može dogoditi u desnoj nozi. U studenom, Irina Viner je rekao da su joj troškovi mogu u mirovinu. Na kraju godine sportaš obavijestio Međunarodnu gimnastici federacije. Tako je završio briljantnu karijeru jedne od najjačih gimnastičara u posljednje vrijeme.