Daria Kasatkina: nada ruskog tenisa

U ženskoj tenis u Rusiji se događa generacijsku promjenu. Postupno završiti aktivne karijere više zvijezda dvaju tisućiti godina. Daria Kasatkina - jedan od onih mladih talenata koji su zamijeniti stare prijatelje. Unatoč svojoj mladoj dobi, ona je uspješno nastupala na mnogim turnirima, se izgovara u juniorskoj konkurenciji.

za igru ​​style

Daria Kasatkina ne alocira na tenisača neke izvrsne stas. Kao dijete, bila je pola glave niži od svojih vršnjaka, suparnika iz Moskve, a ona nije ni predvidio veliku budućnost.

Međutim, ona zna kako igrati pametan i sposoban sakriti nedostatak snage i uzeti dospjele taktiku. Omiljeni punch - forhend, voli igrati tenis na leđa liniji. Darja idol je „kralj zemlje”, Rafael Nadal, stoga sličan stil igre, pa čak i sličan rotacija lopte na utjecaj. Preferira sportaš neasfaltirane.

Junior godina

Daria Kasatkina počeo igrati tenis u šest godina. Kao dijete, ona nije posebno ističu među vršnjacima i nisu postigli velike pobjede u natjecanju. Nije imala stas, snažan posluživanja. Međutim, upornost i trud su napravili posao. Ogroman doprinos formiranju sportaša je napravio svoj prvi trener Damir Nurgaliev, koji su vjerovali u nju i dao joj dugo vremena na stand out od ostatka učenika. U četrnaest godina sam slijedio prvi veći uspjeh kada Daria Kasatkina, tenis za koji je postao glavno zanimanje, pobijedio na lokalnim otvorenom turniru u Samari, gdje je bila u stanju pobijediti jake vršnjake iz Moskve. Daria je privukla igara za reprezentaciju Rusije u fazama Junior Fed kupa.

U prvoj godini je uspješno izvedena na malim događajima, učenje da ih pobijedi, i osvojio pravo sudjelovanja na turniru Grand Slam. Vrhunac njenog juniorske karijere je započeo u 2014 kada je osvojio French Open, uspješno nastupio na Olimpijskim igrama mladih u Nanjing. Daria Kasatkina isticao među vršnjacima i dostigla treće mjesto u juniorskoj rang WTA.

Adulthood

Prvi pokusi na višoj razini je počela 2013. godine, kada je tenisač pokušati svoju ruku na nekoliko turnira u Moskvi i Antalya. Godinu dana kasnije, a završava juniorski turneju, Daria Kasatkina ozbiljno usmjerena na natječaju i počeo da napreduje. Ona je bila u mogućnosti osvojiti nekoliko 10-thousanders, on je počeo da se na ozbiljnijim turnirima.

U 2015. godini, tenis, postao je redoviti pobjeda na 25000th turnirima, te je uspješno sudjelovao u WTA turnira, od kojih je u Bagdastayne jednom uspio doći do četvrtfinala. Ovi uspjesi dopustili su joj da sudjeluje u kvalifikacijama za US Open turnira. Daria Kasatkina bio u mogućnosti doći do konačnog kvalificiranog konkurenciju, gubi samo Elizabeth Kulichkova. Međutim, zbog kvara jednog od sportaša je dobio priliku da sudjeluju u velikim natjecanjima i izvodi i tamo, dostizanje treći krug.

Izvodi Daria Kasatkina i u parovima, a vrlo uspješno. U Kremlju kupa, uz Elena Vesnina je bila u stanju pobijediti u finalu i uzeti svoj prvi WTA naslov u parovima. Sportaš ne zaustavlja u svom razvoju i 2016. Redovito je sudjelovao u Grand Slam turnirima, postignut treći krug Australian, francuski, Wimbledonu. Danas Daria Kasatkina preselio iz rodnom Togliatti, života i vlakova u slovačkom Trnavi, gdje se nalazi lijepa i kompaktna infrastruktura za obavljanje stvari koje volite.