Vodyanov Ivan - uspješan bodybuilder Rusija

Vodyanov Ivan počeo aktivno sudjelovati na natjecanjima Ruske kupa 2002. godine. On je igrao na turniru i tu bi mogao uzeti ponos prvo mjesto u otvorenoj kategoriji „juniore” u kandidiranja „bodybuilding”.

Nakon toga, 2003. godine, voda Ivan se natjecao u dva turnira: prvi - Moskva kupa, u kojem je uspio uzeti sedmo mjesto u muškoj kategoriji i 87, 5 kg. Nominacija naravno, bodybuilding. Drugi - Kup Moskvi regiji. Ovdje je bio u mogućnosti osvojiti peto mjesto u muškoj bodybuildingu u težini kategoriji do osamdeset i sedam kilograma.

poslovni razvoj

U 2010. godini, Ivan Vodyanov osvojila šest turnira:

• Cup Lipetsk područje. Vodyanov osvojio je mušku skupinu bodybuilding u kategoriji do 90 kg.
  • Moscow prvenstvo bodybuilding. Sportaš osvojio je mušku grupu u kategoriji do težine do 90 kg.
  • Cup Moscow područje. Vodyanov osvojio je mušku grupu, težina - do 90 kg.
  • Cup Volga FD. Ivan swept do pobjede u kategoriji do težine do 90 kilograma.
  • Ryazan regija bodybuilding Cup. On je pobijedio je u kategoriji preko 85 kg.
  • Cup Samara regija. Sam osvojio u kategoriji do 90 kg.

Sada je poznato da mnogi Vodyanov Ivan, Bodybuilding - to je prostor u kojem je bio u mogućnosti postići značajan uspjeh. Prva mjesta u raznim turnirima i natjecanjima rječito potvrđuju status sportaša. Međutim, zapis o Ivanu nije samo sjajan pobjede. Moskva je kup osvojio je deveto mjesto u kategoriji do težine do 85 kilograma u „bodybuilding”. A u Bryansk regije, on je bio u mogućnosti da se treće mjesto u prvenstvu. Sportaš suočen s pristojne konkurencije, ali ipak je uspio prevladati mnoge od natjecatelja.

Nadalje napredak

Godine 2011. sudjelovao je u borbi za Kaliningrad regija vode Ivan kupa. Bodybuilding - njegov omiljeni sport. Vodyanov osvojio u kategoriji više od devedeset kilograma. Kup Lipetsk regija - osvojio je prvo mjesto u težinskoj kategoriji od devedeset kilograma. On je sudjelovao u prvenstvu Rybinsk. Poražen u bodybuildingu, kategorija težine - više od osamdeset i pet kilograma.

Vodyanov Ivan je zauzeo treće mjesto na Moskovskom kupu, u kategoriji do 90 kg jer bodybuilders. Tijekom svoje karijere, a veliki prvak sudjelovao u Kupu Rusije, Ryazan i Ryazan regije. Svirao je u Volgograd natjecanjima i bio je nagrađen u raznim drugima. Svaki put kad je bio uključen u teškoj konkurenciji, ali očajni želja za pobjedom nije dopušteno Ivan povratiti. Svaki put bodybuilder postići još veći uspjeh, zarada naslov i tijelo. Danas više nije početnik i on daje savjete o pripremi. No, ne tražiti tajne ili posebne metode pripreme Vodianova. Kao što je navedeno od strane sportaša: „Ključ uspjeha - je raditi s punom predanošću!”

prve klase

Ivan Vodyanov, trening koji je počeo s home bum nekoliko godina uporno je otišao za svojim ciljem. Kao referenca na vrijeme izabrao je Jean-Claude Van Damme. Čvrsto radi borilačke vještine sportaš znao dosta mogućnosti za postizanje istog graditi, kao filmska zvijezda.

U dvadeset godina, prvi put je Ivan počeo da pohađa „ljulja”. Nazovite to profesionalna zanimanja je vrlo teško, a uskoro bodybuilder je otišao u potragu za novim utočište. Uskoro je mladi sportaš je bio dovoljno sretan da se u ozbiljnom klubu koji je posjetio takvih osoba kao Sergei Shelestov i članova „Alfa” grupu. Uskoro obećavajuće bodibilder, rekao je jedan od trenera i pozvao da se uključe u zajednički. Tako je Ivan započeo ovaj trening, a samo osam mjeseci kasnije, on je govorio na WWF događaja.

Fizikalni parametri

25. prosinca 1980 rođen je Ivan Vodyanov. Visina, težina i tjelesna forma sportaša danas dosegla impresivne performanse. Njegova težina u natjecanju ne prelazi stotinu kilograma. Između sezona može biti i do sto i pete. Sportaš je uvijek u odličnoj formi, jer se ne zaustavi svoj trening. Visina bodybuilder dosegne 170 centimetara.

Vodyanov posebna dijeta ne pridržavaju, konzumirati konvencionalne hrane. U vrijeme povećanja težine i ne brojati kalorije. Glavna tajna sportaša - u upornog treninga, redovite posjete teretani i zdravom načinu života.