Ivan Solovyov - Ruski nogometaš

Ivan Solovyov - mladi igrač koji ima iskustvo igranja za momčad mladih. Ovaj veznjak prešla je dug put prije nego što postane profesionalni sportaš. Kao dio St. Petersburg „Zenit”, već je uspio postati prvak Rusije u sezoni 2014-2015. U prvenstvu, Ivan je napustio teren nekoliko puta.

Početak sportsku način

Ivan Solovyov je rođen u Kalugi. U ranoj dobi on i njegovi prijatelji počeli da se uključe u lokalnoj nogometnoj školi. Ivan je uspješno izvedena u junior regionalnim natjecanjima. U 10. razredu mladog nogometaša pozvao uzgajivači Moskvi „Dynamo”. Ivan Solovyov prilično brzo uklopiti u novu momčad i dobio redovan u startnoj postavi. Za prvi tim „Dinamo” je prvi izašao 31. listopada 2012. Ova čaša utakmicu moskovskog tima morali zadovoljiti s klubom „Khimki”. Mladi Solovyev došao u drugoj polovici te ga obrisati. On je napravio veliki doprinos pobjedi u ovoj teškoj utakmici.

nastupa u liga

Ivan Solovyev debitirao u najprestižnijim ruske lige 4. studenog 2012 u igri protiv „Krasnodar”. Ovaj nogometaš je došao opet u drugom poluvremenu. U svojim 19 godina počeo je da se u početnoj postavi moskovskog kluba. Početkom prosinca iste godine, Ivan Solovyov - nogomet, koji se odlikuje disciplina i napornog rada, proveo cijeli susret protiv Kazana „Ruby”. Klub „Dinamo” je osvojio premoćnu pobjedu s rezultatom od 3: 0, a mladi talenti napravio 2 asistencije. U 2013. godini, prava stečena Solovyov St. Petersburg "Zenith". No, prema dogovoru, on je završiti sezonu u „Dinamu”, a zatim se preselio u St. Petersburgu. Debitirao je za St. Petersburg tim u kup utakmici protiv NK „Tyumen” Dana 30. prosinca iste godine. Ivan je izašao u drugom poluvremenu. Nije mogao spasiti klub iz poraza rezultatom 0: 2.

prijelaz na "Amkar" i nastavak karijeru

U 2014. godini, Ivan Solovyov je posudio Perm "Amkar". U toj naredbi, on je sjeo na klupu. Na terenu, taj igrač iziđe samo 3 puta. Svaka njegova opusa je došao u drugom poluvremenu. Na kraju razdoblja najma, vratio se u St. Petersburgu. 8. studenog 2014 u „Zenith”, otišao je u drugoj polovici utakmice protiv „Terek”. Ovaj nogometaš još uvijek ne mogu upravljati dobiti uporište u početnom postavu klubova iz Premier lige. Kao rezultat toga, za prvu momčad „Zenith”, on je igrao samo četiri utakmice i isto za „Zenit 2”. Za tim mladih iz St. Petersburga, on je igrao 23 utakmica. Početkom 2016 Solovyov je posudio klubu „Lahti”. U ovom trenutku, igrač stoji za Voronjež „Baklja”. Veznjak je broj 90.