Nogometaš Maxim Grigoriev: biografija i nogometna karijera

Maxim Grigoriev - ruski nogometaš, koji igra poziciju krilni igrač (a ponekad i kao krilo naprijed) na „Orenburg” i ruske reprezentacije. Tijekom svoje karijere, uspio je igrati za „Spartaka”, „Lokomotive” i „rast”. Od svoje športska postignuća su srebrnu medalju u ruskom prvenstvu 2009. godine (u sklopu moskovskog „Spartaka”) i bronce u 2014. godini.

Maxim S. Grigoriev: biografija i nogomet karijeru

Rođen je 6. lipnja 1990. u Lipetsk, SSSR (Rusija). U dobi od šest počeo igrati nogomet. Profesionalna karijera započela je u omladinskom timu Lipetsk „Metallurg”, a nakon nekog vremena i dalje u „Spartaka”.

Od studenog 2008. godine, on je počela nastupati na bazi od „crveno-bijeli”. Debi Utakmica je bila protiv „Dinama” (1-0 u korist „Spartaka”) u skupini fazi Kupa UEFA, gdje je Maxim Grigoriev došao s klupe u 78. minuti umjesto Alexander Pavlenko.

U ožujku 2009. godine, debitirao je u ruskom nogometnom prvenstvu, zamijenjen u 68. minuti, Nikita Bazhenov u utakmici protiv Krasnodar „Kuban” (pobjeda „Spartaka” 0-1).

Idi na iznajmljivanje MITOS i "rast"

U rujnu 2011. godine, on je preselio u Mitos Novocherkassk, gdje je nakon nekoliko tjedana, odmah je posudila u klub „Rostov” poboljšati utakmicu praksu i osposobljavanje.

Uoči utakmice „Lokomotiv-Rostovu”, koji je trebao biti održan 2. travnja nogometnom Maxim Grigoriev je Rostov Klub Igrači dodani momčadi u posljednjem trenutku (ovaj incident je rezonanca u nogometnom zajednice, kao što je slomljena propisi između kluba i klub-vlasnika-stanara). U istoj utakmici debitirao za „žuto-plave”. Vezni igrač Timothy Kalachev zamijenjen u 75. minuti utakmice. Od prvih minuta nastupa na terenu Maxim odmah počeo napadati krivi vrata. Promjena treniranju je dobro predvidio - Grigoriev je ubrzala tempo od Rostovites igru ​​i stvorili nekoliko opasnih trenutaka za cilj mrežu. Već u 83. minuti Maxim postigao cilj postigao, koji je bio debi (on je izabran za najboljeg igrača utakmice). Maxim Grigoriev spasio svoj tim od poraza, koji je završio utakmicu sa remijem 1-1.

Advances "glavnom lokomotivom"

Zbog fenomenalan, a ponekad herojsku partiju mladog veznjaka glasina. U siječnju 2012. godine, Moskva klub „Lokomotiv” Shuttle napravio prijedlog o Grigorieva. Iznos ugovora ne spominje, ali je poznato da je Maxim je potpisao ugovor na 5 godina. Debi cilj za „prugu” održana je 22. rujna na vratima „Terek Grozni” (ukupni rezultat 3-0). Za „lokomotiva” Maxim Grigoriev održati 38 službenih utakmica i postigao 2 gola.

povratak na "rastu"

U kolovozu 2014. godine ponovno je posuđen nogometnog kluba „Rostov”, u kojem je nogometaš proveo cijelu sezonu 2014/2015 godine., Odigrao 22 utakmica i postigao 5 golova. Pokazujući kvalitetan igre, vodstvo „ja” je odlučila otkupiti igrača u „Lokomotive”. Na početku sezone 2015/2016 GG. Grigoryev već je djelovala kao vezni igrač, „Rostov”, kao punopravni igrač. Nakon što je proveo 6 službenih utakmica, nogometaš dobio ozbiljnu ozljedu zbog koje je bio van za ostatak sezone. Nakon što je izgubio prethodne igre formu i praksu, izgubio mjesto Grigoryev u bazi. S obzirom na trenutnu situaciju, „A” Uprava je odlučila dati nogometni klub za iznajmljivanje „Orenburg”.

Maxim Grigoriev "Orenburg"

Od 2017. godine nogomet je počeo djelovati u „Orenburg”. Brzo prilagođavajući se novom timu Grigoryev dobio, mjesto na bazu. Često je djelovala kao bočnim napadača. S obzirom na činjenicu da je veznjak nije oporavio od ozljede u potpunosti, on je igrao samo 10 službenih utakmica, na kojima je 4 asistencije.

Izvođenje reprezentaciju

U 2012. godini, nogomet Maxim Grigoriev bio pozvan na reprezentaciji, gdje je debitirao 14. studenog u prijateljskoj utakmici protiv Sjedinjenih Američkih Država (ukupan rezultat 2: 2), koji je zamijenio ozlijeđenog Fedor Smolova na 11. minutu. Sljedeća utakmica održana je 25. ožujka 2013. protiv Brazila (prijateljska utakmica). Maxim Grigoriev imao punu utakmicu za ruskog tima, pa čak i stvorio nekoliko opasnih trenutaka. Utakmica je završila neriješeno s rezultatom 1: 1. U studenom iste godine došao s klupe protiv reprezentacije Južne Koreje (Rusija pobijedila 2: 1). Prošle utakmice za reprezentaciju na 9. listopada 2014. protiv Švedske (1: 1).